http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 25.235.06013.072.1458.315.3513.847.564

1.Danecka589.583327.147187.67574.761
2.Incognito571.674334.540149.09788.037
3.Jabłoński_Edward547.167300.965182.11364.089
4.bozenabalaw527.406302.127170.06255.217
5.Wojciech_Liśkiewicz513.019270.214154.50288.303
6.janusch422.907224.929154.56143.417
7.eliza1952388.223219.059119.11350.051
8.mmaziarski368.810134.791182.71451.305
9.Basia_W324.234170.721124.00829.505
10.jackun318.907154.32199.13065.456
11.danisha288.907126.148126.24536.514
12.Skrzypczak_Bogumiła266.842142.32689.34835.168
13.Sobieraj_Ewa265.434144.92385.14135.370
14.Misiewicz_Elżbieta264.703134.92099.45730.326
15.WZI247.399183.05222.70541.642
16.jerzy_nowosielski239.359120.28873.43345.638
17.Turek_Bożena231.250123.62282.12225.506
18.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
19.Tylingo_Bozena216.209111.60172.35632.252
20.urszula_swierczynska209.342122.67260.47026.200
21.Michał_Golubiński201.886103.94061.86936.077
22.Ciesielski_Marcin184.78473.44559.49951.840
23.bazie170.22695.12655.70819.392
24.halina165.77787.30561.08117.391
25.Izabela_Czaplicka165.03477.48465.29122.259
26.Rafał_Albiński164.14177.61546.02340.503
27.Czarkowski_Jarosław162.60587.16452.74922.692
28.Marek_Delert157.50774.19165.91617.400
29.magnowa155.26683.43153.63318.202
30.mteresa147.18272.19158.03816.953
31.jurekzur143.92578.30048.99016.635
32.Myslinski143.79291.43440.52611.832
33.Michał_D.Wysocki141.18887.94530.30022.943
34.asska1139.10174.72950.12414.248
35.nowak137.27673.27439.90324.099
36.Krystyna_Stanisławska137.26275.02041.40620.836
37.igoriosso133.99966.88741.03626.076
38.WaldemarChorążewicz131.17741.45550.63939.083
39.Wilfried125.69468.08442.28915.321
40.K_Zochniak123.15647.96636.21438.976
41.Krystyna_Malik120.69867.58239.51113.605
42.Barbara_Kubcka117.23157.95443.73115.546
43.Makowiecka_Krystyna111.11121.30852.09537.708
44.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
45.marta1044107.34344.41729.88633.040
46.jorgus06104.97161.06528.90914.997
47.gz1411101.22356.20634.20710.810
48.Majewska_Renata100.99463.83627.8469.312
49.DorotaK99.52558.80427.04313.678
50.Steamroller_Fly98.63560.02527.35811.252
51.Berens_Jan98.58750.33229.59618.659
52.JZI97.59750.87233.77812.947
53.dRob97.53454.56529.45713.512
54.ArturWilkicki97.52147.43427.38722.700
55.krzysztofjach197.03652.42233.95310.661
56.JanKontek95.38567.42919.4578.499
57.kabe091.13445.39036.5559.189
58.Tomek_Bogiel90.38855.46024.75610.172
59.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
60.Wlodzimierz_Macewicz89.22452.45924.26812.497
61.Kaczmarek_Aneta88.14860.24411.18116.723
62.Andrzej_Wójcik87.76449.08429.5669.114
63.Klass_Jolanta86.57347.85622.48316.234
64.MarylaW.86.39630.37739.05616.963
65.GTG_Silius_Radicum86.3015.643080.658
66.mziel85.80844.10523.57418.129
67.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
68.bkrajewska84.25340.00431.18513.064
69.pronobis82.25333.29642.9635.994
70.alus81.69531.73729.01720.941
71.ChmielowskaAnna79.01738.95519.14620.916
72.szubog76.05240.72626.6138.713
73.kotik774.80232.74819.74422.310
74.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
75.Staporek_Kamil74.71135.34429.3739.994
76.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
77.przodkowie.com74.078047.36326.715
78.Dębowski_Józef73.66341.18424.5237.956
79.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
80.Koprowski.Jerzy70.93629.95628.31612.664
81.Gośka70.39427.74736.4576.190
82.Kamila_Szymankiewicz69.58315.88850.9982.697
83.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
84.Ćwikliński_Leszek68.24142.52717.7197.995
85.Grabska_Iwona66.88536.27123.7706.844
86.Maryla_Celmer65.84030.16628.8176.857
87.Sludkowski_Darek65.58232.84622.56410.172
88.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
89.kosinska_karolina63.96530.57828.8914.496
90.RoPson63.08527.46127.4058.219
91.AniaS62.34430.72623.2628.356
92.aniaosin61.78036.97318.7756.032
93.Jozef1159.47425.54018.83415.100
94.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
95.Kośnik_Krzysztof56.43032.41518.0036.012
96.Eugeniusz6556.36527.27417.96011.131
97.BASIAPUSZ56.29931.42718.9765.896
98.milosz56.12918.45020.28617.393
99.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
100.Nikołaj55.4408.89632.58013.964
101.GRAZYNECZKAAA55.31918.33211.92225.065
102.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
103.aldonalata53.55126.39219.1048.055
104.Paź_Jacenty52.63328.87215.4648.297
105.olerys52.31228.20515.1848.923
106.Mania5352.26835.70011.6284.940
107.Wojtowicz_Danuta51.17025.37118.0037.796
108.Kornelia_Major50.91026.43614.6379.837
109.Bożena_Kaźmierczak50.02623.41720.1376.472
110.peters48.42728.09314.4705.864
111.Grażyna_Przybysz48.36417.53325.9754.856
112.frisgaard47.61525.28414.1548.177
113.krambud47.50815.32124.1937.994
114.karabowicz_radek47.39124.68318.3334.375
115.Czerkawska_Ewa47.33530.45116.210674
116.kate10347.26924.78116.3876.101
117.Rafael46.35625.62013.4487.288
118.katnal45.67126.31413.9075.450
119.Jabłonowski_Marek45.55526.9436.63311.979
120.janden45.51424.21315.8095.492
121.Zofia_Gasperowicz45.07919.53318.9086.638
122.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
123.bogdan03044.68316.75618.1329.795
124.Brozek_Oskar44.07421.96412.4829.628
125.Aleksandra_Piętak43.75723.29715.5964.864
126.tomekpn43.51320.14417.0176.352
127.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
128.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
129.Kasia_Marchlińska41.55738.7912.7660
130.angap41.24820.14816.7294.371
131.mwpkk41.13920.94515.7864.408
132.janocha141.13221.3638.52211.247
133.Janina_Cichosz40.79726.8969.9353.966
134.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW40.66816.69519.0184.955
135.maed40.59623.02711.3106.259
136.Kasaaja40.49922.06613.6254.808
137.Gordiasz40.4791.18639.2930
138.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
139.Krystyna_Domańska40.11918.85413.0058.260
140.Bożena_Prymus39.95316.79415.5337.626
141.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
142.Janusz39.85114.84921.2233.779
143.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
144.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
145.jur58boz39.41020.57215.8892.949
146.Ilona_Gieras38.88621.88911.7275.270
147.Krycha38.37425.2898.2204.865
148.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
149.ozanka38.21519.89413.2935.028
150.moyra77737.67019.73810.5087.424
151.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
152.Alfut_Piotr37.3227.30528.6411.376
153.magda_lena37.29421.32211.2334.739
154.piotrpola37.00819.60813.3684.032
155.Wieros36.83820.40012.7813.657
156.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
157.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
158.kolokolo35.55319.15513.2823.116
159.Sznober_Barbara35.1567.8266.40720.923
160.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
161.Popkowicz_Bronisław34.56916.74211.1206.707
162.Baciński34.45413.0999.08712.268
163.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
164.MGieras33.43317.33311.9794.121
165.Maślanek_Joanna33.36719.5918.4375.339
166.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
167.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
168.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
169.Ma_Sza33.00715.51112.4225.074
170.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
171.stanisław4832.96323.9106.4952.558
172.BasiaR32.63716.99012.9932.654
173.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
174.Gawlik_Andrzej32.35819.3055.9267.127
175.jarekrad32.09117.39211.5883.111
176.gregorry195332.07120.8177.2044.050
177.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
178.Wioletta31.7686.23924.818711
179.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
180.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
181.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
182.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
183.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
184.angoss30.12517.3429.4533.330
185.Bibi30.10914.94511.3903.774
186.Anna_S29.86324.7792.9252.159
187.aerbert29.67818.6646.2654.749
188.tomes29.66913.61910.8935.157
189.MariannaF29.59316.6079.8633.123
190.sowa7329.27817.5317.9593.788
191.GrzeS28.89113.44511.1744.272
192.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
193.MagdaT28.82514.34610.1224.357
194.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
195.Koluszkowski_Henryk28.27616.5428.0843.650
196.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
197.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
198.mlawiak27.53317.5336.4293.571
199.miras12127.38918.2237.3101.856
200.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
201.mariola6127.0825.83215.5805.670
202.jerkre27.06515.1749.4042.487
203.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
204.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
205.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
206.Bartnicki_Jerzy26.42717.4034.2894.735
207.sarna21526.11317.1225.4803.511
208.kamilo8626.09211.53313.774785
209.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
210.stradów25.96418.4283.5104.026
211.kujawiak25.90414.8378.3962.671
212.dzicz25.8667.0946.41012.362
213.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
214.ATUIN25.63913.0409.0123.587
215.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
216.Olik25.26912.4109.4603.399
217.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
218.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
219.Petrax24.62812.70710.2971.624
220.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
221.Piotr.M24.45912.3829.8712.206
222.Piotr_Romanowski24.42110.2626.9447.215
223.Wilnianka24.34114.0367.4392.866
224.Adamiec_Walenty24.18312.9898.9142.280
225.kucz_agnieszka24.01115.1846.2112.616
226.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
227.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
228.kawal23.78315.5394.1994.045
229.m_jaro23.74615.2205.9612.565
230.Raciborski_Marek23.52723.3210206
231.Mamaj_Jan23.49416.2493.8583.387
232.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
233.Rozenau_Adam23.33212.77810.5540
234.Jagielski23.27911.6688.5483.063
235.iwomi23.19613.8698.2131.114
236.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
237.Niemirski22.76910.23910.0782.452
238.ela_cwiklinska22.72213.6487.5531.521
239.artur.kozminski22.69613.5785.6963.422
240.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
241.sloniatko6022.49615.9721.7264.798
242.Krzysztof_Gruszka22.26410.8429.8691.553
243.mena_u22.23711.2629.9121.063
244.piotrsm22.12513.3826.2902.453
245.Berendzik_Malgorzata22.04112.3106.4353.296
246.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
247.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
248.hania21.71311.1677.9692.577
249.Rostkowski_Mariusz21.66311.1058.3522.206
250.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
251.pgorzad21.41911.0997.8962.424
252.kaskam21.38112.7484.7893.844
253.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
254.Lag200021.1058.8909.6122.603
255.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
256.kat_pas20.8799.3939.1172.369
257.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
258.Szczepaniak_Tomasz20.56514.5713.6132.381
259.Daniel_Leszczyk20.51411.0557.0662.393
260.kulsob20.43711.5066.5762.355
261.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
262.Jules20.36611.6295.5203.217
263.Dąbr_Włodek20.36312.5946.898871
264.Marciszewska_maria20.3418.4107.5784.353
265.Nastian20.3234.05112.0834.189
266.arborpl20.28111.3546.6562.271
267.Domirka20.07310.4826.6462.945
268.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
269.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
270.aligatormp19.90019.90000
271.walet19.86014.1894.812859
272.ula1119.8349.7807.3452.709
273.SylwesterMalicki19.68012.1915.5991.890
274.halina4419.49211.9345.4592.099
275.margit19.3127.59110.4441.277
276.michal7219.3119.9217.3062.084
277.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
278.angie19.30218.7300572
279.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
280.arletaso19.14011.8162.6704.654
281.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
282.beata_anna118.6736.05411.5671.052
283.barbarag.18.65513.75504.900
284.Sloniasz18.56212.0734.9741.515
285.zetka18.48110.4175.7282.336
286.grzesm18.3819.6945.1673.520
287.Suska_J18.19610.1056.0832.008
288.Machnowski_Robert18.01311.5094.2762.228
289.magdalena7217.9309.1976.6952.038
290.krzysztofklemens17.9189.4921.7116.715
291.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
292.jmzolt17.8348.5385.0284.268
293.Albin_Kożuchowski17.80612.3982.8992.509
294.Kołpacka_Anna17.7816.24710.4741.060
295.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
296.B_Boa17.6138.4047.1492.060
297.Bugajska_Joanna17.6108.2217.2442.145
298.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
299.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
300.beatab17.4798.4712.6686.340
301.bodzio5417.4279.8664.4543.107
302.grara17.39610.4305.1081.858
303.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
304.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
305.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
306.Gospel17.15910.2114.9012.047
307.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
308.elżbieta17.03010.4002.9843.646
309.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
310.Strojczyk_Waldemar16.9589.7725.0472.139
311.Jado16.93510.9884.8491.098
312.marek_kondrat16.87714.7271.613537
313.Andrzej.P16.86414.1751.921768
314.julka6616.83611.3134.2771.246
315.Juszyba16.73111.4513.4011.879
316.Yskelo16.6887.8283.3375.523
317.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
318.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
319.Stachwiuk_Elżbieta16.5949.5713.7043.319
320.joanna8416.48610.3214.5281.637
321.krzaja16.37411.1083.9191.347
322.sieruga16.3705.7957.5713.004
323.dorotan16.2411.4476.3538.441
324.Inula16.0687.8716.6231.574
325.Gałkiewicz_Urszula15.9491.68312.0462.220
326.olaf1715.88611.0733.3581.455
327.vitoo15.86510.5431.6123.710
328.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
329.mmoonniiaa15.7477.6086.3771.762
330.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
331.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
332.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
333.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
334.m_gry15.3819.1063.2213.054
335.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
336.ew_mar15.27210.6133.838821
337.Bogusław_Woyciech15.1818.2754.5932.313
338.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
339.rdet15.0986.3963.8744.828
340.Adalbertus15.073011.2543.819
341.kasiek14.9827.3614.8282.793
342.barbara_barbara14.9668.0684.5482.350
343.Lenaar14.91313.0465131.354
344.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
345.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
346.karolinaw14.8627.4194.6272.816
347.krysmag14.8395.9826.0812.776
348.kronerhalina14.7449.1405.445159
349.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
350.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
351.Piotr_Juszczyk14.58111.7142.335532
352.Yerma14.5607.1485.4611.951
353.Viola_AP14.5337.2785.3571.898
354.maluszycka14.4367.8804.5102.046
355.Wiśniewski_Adam14.3946.8695.1092.416
356.Gołowicz_Michał14.3697.3004.7352.334
357.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
358.luigi3714.2578.1063.8052.346
359.krzypov14.1497.7582.2264.165
360.Borkowski.Wojciech14.1367.0565.6081.472
361.elgra14.12911.2981.931900
362.Brudka14.1226.7275.0502.345
363.ztelega14.0977.6934.8881.516
364.agnieszka599514.0954.0205.6944.381
365.Walczak_Marta13.9336.6723.9333.328
366.marekamin13.73811.0051.763970
367.Metalloviec13.7237.5394.3571.827
368.Walder_Wisława13.6744.89708.777
369.agac13.4836.5161.6665.301
370.Jakubas_Eugeniusz13.4377.0104.2652.162
371.marjolena13.3974.7546.8681.775
372.Stasiak_Michał13.3667.4804.6901.196
373.czarnuszewicz_bozena13.3467.0624.4671.817
374.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
375.MMar13.3016.9884.7641.549
376.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
377.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
378.J.Borycki13.1696.4935.1781.498
379.GZuzak13.1607.3194.5831.258
380.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
381.andrzej.drogosz13.0464.6136.3092.124
382.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
383.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
384.hal.ka12.9579.4102.951596
385.gaolcia8612.7701.0627.9323.776
386.ToniR12.6726.4182.5253.729
387.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
388.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
389.Skolimowski_Tomasz12.5216.2954.9191.307
390.Piachu212.3918.6391.2632.489
391.Jazzek12.38712.38700
392.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
393.Hening12.3709.3822.201787
394.Bernaciak_Łukasz12.3495.9954.9791.375
395.Bednar12.3345.6203.0783.636
396.griszka5012.3189.2762.97369
397.Irena_Kaczmarek12.1576.1884.7951.174
398.Schaetzlein_Michael12.13699012.037
399.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
400.dorocik13311.9317.4973.0131.421
401.Mieżyńska_Danuta11.9304.7515.4521.727
402.DorotaP11.9195.8044.4501.665
403.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
404.wojtstyp11.6719.0741.5061.091
405.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
406.dombas11.5202.1128.1271.281
407.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
408.basiula11.4895.7113.1292.649
409.Urszula_Pogoń11.4175.0421.8034.572
410.brulion11.3812.6328.71237
411.jacwes11.349011.3490
412.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
413.adamhen5511.3344.7514.6691.914
414.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
415.nuernberg11.1687.0561.5602.552
416.tobi11.1676.3593.5211.287
417.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
418.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
419.maciejowski11.0774.3283.9332.816
420.KPM11.0015.7783.4201.803
421.PabianAus10.9896.1143.7961.079
422.krysta_s10.9635.4244.0381.501
423.historyk9910.9364.4303.7782.728
424.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
425.Emkael10.7506.8852.2391.626
426.grammy4311610.7035.9544.190559
427.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
428.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
429.kubakpro10.6266.0653.905656
430.rencr410.5586.2391.8482.471
431.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
432.Michał_Kazimierz10.4741.5507.2071.717
433.Jason852410.4341.1273.0326.275
434.Gryz_Elżbieta10.4265.3943.8871.145
435.Sławiński_Jacek10.4104.6404.4891.281
436.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
437.szczelba110.3515.3583.9701.023
438.Kucharro10.3084.6454.3201.343
439.donchichot10.2885.0622.9922.234
440.maria112m10.2443.7475.2261.271
441.szczesna10.2445.4274.332485
442.Łopiński_Jacek10.2389.091744403
443.x_hanna10.2155.2512.1742.790
444.Purski_Jan10.1944.9585.2360
445.Alinka10.1315.2643.6771.190
446.mariola071110.07007.5562.514
447.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
448.Rutar9.9565.3332.4732.150
449.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
450.broż_ka9.8513.5064.3062.039
451.kasejuka9.8356.0622.6911.082
452.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
453.Oleszka9.7993.0686.027704
454.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
455.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
456.opol9.7039.126396181
457.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
458.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
459.magat19.61309.6130
460.Genowefa9.6093.2505.771588
461.marekn1249.5455.2223.325998
462.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
463.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
464.Marzanka9.5234.5554.050918
465.miremik9.3725.0063.2821.084
466.Darek_Kiliszek9.2614.6703.669922
467.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
468.OlaH8.9846.2852.104595
469.maja678.9504.4023.709839
470.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
471.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
472.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
473.aktawres8.7506.84701.903
474.Krasieńko_Rafał8.7025.6092.836257
475.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
476.Ula_W8.5806.3871.882311
477.Anna_Parysek8.5735.1631.0592.351
478.Obidka8.5644.3992.8141.351
479.SILAM8.4966.1782742.044
480.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
481.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
482.marzanna1758.4041.4194.0762.909
483.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
484.Odrowąż8.3644.7992.616949
485.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
486.kozlowskiw8.2803.2293.8811.170
487.madzia3278.2587.7790479
488.badur8.2214.3222.8631.036
489.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
490.PawS968.1961.0565.9571.183
491.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
492.Grabis_Mirosława8.1478.14700
493.Lubryk8.096317.340725
494.krak2108.0732.6474.567859
495.papakulka8.0546.3801.122552
496.Kwos8.0525.7771.0451.230
497.J1anka8.0006.784896320
498.SebastianS7.9527.0299230
499.MIRMAZEK7.9247.7910133
500.ewakuszlik7.9065.0642.423419
501.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
502.Garnek_Jarek7.76506.795970
503.sekutnica7.7467.74600
504.RobertC7.7407.74000
505.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
506.anusia16107.6875.42702.260
507.NS_Jurek7.6823.9952.821866
508.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
509.Lukasz_Fajfrowski7.6425.2851.1911.166
510.Joculus7.6216.6550966
511.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
512.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
513.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
514.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
515.HalinaLitka7.45907.4590
516.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
517.poschadel7.4062.8653.2821.259
518.pawko2237.3663.3981.6212.347
519.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
520.Lange_Jerzy7.2983.05404.244
521.wmacoch7.2444.8171.779648
522.Król_Majewska7.2353.97403.261
523.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
524.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
525.kziecina7.1657.105060
526.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
527.craft7.1475.0411.553553
528.A.Kuba7.0084.4841.925599
529.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
530.mariuszek696.9622.6952.5641.703
531.rjancz6.9232.8203.473630
532.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
533.Kacper_Czerwiński6.8524.1872.6650
534.Teerose6.84504.2572.588
535.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
536.charston906.7796.77900
537.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
538.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
539.naplopo6.7463.1925283.026
540.basik6.7074.82601.881
541.tonffillka6.6883.8412.120727
542.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
543.kasia_wilcz6.6382.3943.912332
544.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
545.graffik6.6082.8833.7250
546.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
547.Jakub_Rokita6.5683.9741.682912
548.Anetta_726.5563.3952.495666
549.62_6106.4633.9801.709774
550.mira_wiech6.4403.7672.335338
551.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
552.Paula2576.3363.0052.980351
553.mirst6.3153871.7974.131
554.jansz6.2963.5261.976794
555.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
556.Janka286.2374.5781.043616
557.rybecka6.2236.22300
558.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
559.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
560.kulig326.1533.2072.504442
561.neumann6.1315.116557458
562.annarenata6.1273.2061.3211.600
563.Agata_KJ6.1123.1512.340621
564.Aleksandra_VanBever6.108006.108
565.Stando_Piotr6.0854.05202.033
566.aaricia1046.0753.6621.577836
567.lukas495.9983.7541.708536
568.Małgorzata20055.99504.5041.491
569.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
570.Janusz_Kielak5.9044.596461847
571.rawli5.8762.4992.3111.066
572.Livia_Ditto5.8754.3041.458113
573.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
574.keresz5.8235.36136894
575.grabkk5.8153.3322.4830
576.Jadwiga_Sibirska5.8023.8046711.327
577.Grażyna.K5.7615.76100
578.Socha5.6624.640873149
579.GG_Grudzien5.6485.5329224
580.Stefańczyk5.610005.610
581.Kira5.6072.3723.2350
582.Knapp_Małgorzata5.5795.01053534
583.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
584.marzenska75.5102.6532.102755
585.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
586.Machnik_H5.4752.8792.323273
587.kiniastr5.4695.46900
588.Marek-L5.4451.0163.634795
589.Aga_Brz5.4262.6132.364449
590.bachach5.4249783.473973
591.jakozak5.3833.3251.604454
592.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
593.ELADAB5.3663.0281.818520
594.Sławek_Binczak5.35405.3540
595.malkam2555.3523393.2231.790
596.jarumasta5.3512.8909341.527
597.Paweł_Pyszniewski5.3311.2482.8741.209
598.karol4445.3173.1911.589537
599.arnel5.3014.1421131.046
600.kkurys5.2945.29400
601.T_Chamerski5.2911.8767242.691
602.Ewa_Tańska5.2783914.8870
603.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
604.vicek19785.2542.7681.887599
605.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
606.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
607.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
608.Malgonia5.1512.4982.056597
609.Bartek_M5.1333.0542.0790
610.tomczyk5.0793.43501.644
611.DankaW5.0791.5553.181343
612.Leszek1285.0664.00101.065
613.Włodzimierz5.0303.440780810
614.krzan5.0231.9901.2761.757
615.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
616.Katarzyna_714.9694.947022
617.wojtek234.9054.90500
618.poszukiwaczka604.9003.770944186
619.keret4.8672.7562.01893
620.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
621.Stanikowski4.8083.594904310
622.pawkos834.8044.80400
623.Szczepaniak4.7973.551830416
624.Maj_Paweł4.7404.74000
625.manyek21124.7334.73300
626.ahalaburda4.7246733.523528
627.tyburski4.723004.723
628.mastalerz4.7022.4321.835435
629.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
630.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
631.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
632.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
633.WPawlica4.6692.4531.655561
634.Artur594.6402.1671.1921.281
635.Mirek19004.6233.1451.014464
636.Kocoń_Leszek4.60504.020585
637.Mustad4.5892.7531.8360
638.annaurban4.5704.57000
639.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
640.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
641.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
642.Majtka_Łukasz4.5471.14303.404
643.Forma_Eugeniusz4.539004.539
644.Eder4.5342.5971.758179
645.Majcher4.5322262394.067
646.Krystyna_Moćko4.47702.2272.250
647.Zubrzak4.4362.1766201.640
648.PiotrG4.4212.7541.457210
649.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
650.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
651.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
652.rendziojaroslaw4.2832.618747918
653.barbarafasiczka4.2714.27100
654.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
655.Robert14.2302.764841625
656.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
657.DanielPratt4.2073.21492568
658.Ania_Witkowska4.1872.821928438
659.mglinkow4.1781.0272.890261
660.Scowron4.1552.7101.38560
661.Ulcia_d4.1483.32475668
662.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
663.mejpien4.0671.2152.220632
664.andziulam4.0601.1412.382537
665.pawel.dyda4.0551.8839141.258
666.imagines4.0514.05100
667.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
668.OlszewskiD4.0451.1502.754141
669.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
670.prazmowska4.0382.1491.491398
671.robi1123.9932.4491.106438
672.amarylis393.9863.98600
673.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
674.BogusławBykowski3.9612.475935551
675.loknok13.94602.4891.457
676.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
677.jozek3.9211.5761.851494
678.pbasik3.8392.1751.521143
679.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
680.ewastepien3.8201.9821.464374
681.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
682.susic3.7803.78000
683.marla3.7721.8781.477417
684.JMarchewka3.7723.77200
685.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
686.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
687.mirkania3.6742.502924248
688.nicky3.6723.258245169
689.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
690.romanburczyk3.6401.9381.224478
691.Sieczkowska_Elżbieta3.6021.5462.0560
692.przeski3.599003.599
693.tosia513.5913.59100
694.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
695.iksdar3.5591.8911.303365
696.anna12643.5363.1114250
697.marwro3.5153.51500
698.asdmjs3.5012.491669341
699.Kempisty_Anna3.49202.819673
700.Magroski493.4763.27610991
701.Kolank03.4733.1613120
702.labarnerie3.4721.9211.193358
703.ska83.4583.45800
704.Marcin_Z.3.4392.8690570
705.monikab3.4119195091.983
706.WiktorK3.4103.41000
707.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
708.RobertGóra3.4021.9001.128374
709.karolszotek3.383003.383
710.ambrozja1003.3572.284695378
711.robert.kantorek3.3421.0062.3360
712.janinka273.3402.41885963
713.ewab.3.3352.541612182
714.Darq3.3133.31300
715.bialy203.3072.374350583
716.krybas3.2982.143916239
717.Dampc_Kasia3.2802.7000580
718.ostrowiecki3.2772.7924850
719.leszcz3.2581.600817841
720.MonikaNJ3.2531.0062.083164
721.Pietkun_Karolina3.2443.24400
722.barbara19473.2372.20699734
723.Iwonanna3.2351.4561.437342
724.kasiamon3.2271.2491.521457
725.piotr_nojszewski3.2271.805560862
726.sbasiacz3.2278014202.006
727.Lukrecja3.2211.5231.272426
728.aisa3.208003.208
729.Teodozja3.1982.0741.03292
730.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
731.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
732.Lipka_M3.1852.290407488
733.kasik5003.1841.881852451
734.bezet3.1781.1511.884143
735.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
736.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
737.Dane_Kasia3.158103.157
738.halmarki3.156003.156
739.kwiech3.1523.15200
740.EwaH3.1451.1826911.272
741.Mimzy3.1441.7041.147293
742.annapytel3.1308481.970312
743.jarekmadej3.0991.717978404
744.tomekov3.0811.4893311.261
745.a.badowski3.0641.5661.235263
746.Tadeusz_Pilat3.038003.038
747.andrzejs323.0343.03400
748.EdwardB3.0313.03100
749.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
750.dorpaj3.0181.826621571
751.Olczyk_Paweł3.0021.725950327
752.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
753.kimar112.98212.9810
754.aqkis2.98001.4061.574
755.Annetti2.9642.050560354
756.Gawski_Marcin2.95402.9540
757.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
758.majkuss2.9341.298929707
759.Kostkowski2.91696201.954
760.drrejment2.91501.7861.129
761.michalina1802.8951.654864377
762.MagiQ2.8901.4521.059379
763.JolantaN2.878212.040817
764.robin0002.87758902.288
765.adiglowacki2.8512312.59525
766.grad2.8501.5941.2560
767.jareczkisz2.8501.647924279
768.Durka_Stanisław2.8232.82300
769.Urlich_Tomasz2.8196543861.779
770.Tajgete2.7971.542955300
771.Markus2.7691.51601.253
772.wojtwk19122.7391.651858230
773.Jankowski_MA2.7301.69001.040
774.Miraś_Ireneusz2.719002.719
775.Edmunda2.7181.0931.6250
776.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
777.MonikaS72.6981.2801.162256
778.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
779.george2.6782.67800
780.jolantaw2.6631.695663305
781.martyna_j2.65780001.857
782.monika_kurek2.6421.5481.0940
783.projektpodlasie2.6222.0060616
784.Irena_Monika2.6095326291.448
785.Madzik882.6078431.564200
786.Gosia2532.5962.4887830
787.ina2.5962.59600
788.Lukasz_Kuc2.5822.58200
789.gruszczyński2.5791.422870287
790.zawbor2.5561.307970279
791.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
792.tg3a2.5477481.440359
793.jbaginski2.5361.336937263
794.Kapelus2.5362.1154210
795.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
796.grzesław2.5311.368821342
797.astraIII2.5251.677387461
798.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
799.olenski_jan2.516002.516
800.annape2.50802.303205
801.misty692.4922.14525493
802.beatabistram2.4811.312242927
803.gbryk2.4771.268949260
804.KasiaD2.4702.47000
805.Misztal_Ewa2.4671.299962206
806.hagna112.4631.7920671
807.Joel_S2.4412.44100
808.Katrinson2.4291.388720321
809.Miazek2.421983848590
810.teresaklosinska2.4121.60979013
811.bronislaw_wenta2.4012.2771240
812.Rosslyn19882.39001.641749
813.marrta2.3791121.548719
814.lechkar2.3681.645145578
815.MagdaBilska2.366002.366
816.betka392.36002.3600
817.kokorzyc2.3561.460625271
818.Hałat_Anna2.35202.103249
819.snemelk2.3441.1331711.040
820.Kafar_Marita2.3261.296812218
821.Farmer19792.3221.272756294
822.jusyd2.3171.271760286
823.Terluk2.29796301.334
824.dzelka872.2941.241848205
825.hykiel2.28502911.994
826.DorotaL2.283002.283
827.Tomasz_Struk2.275830450995
828.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
829.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
830.BogdanB2.2411.216886139
831.los_wiola2.2381.23397827
832.flo_ag2.2239421.19883
833.walkip2.206002.206
834.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
835.urbananna2.1622.16200
836.kammp2.1391.156766217
837.mago24102.1311.172729230
838.Bednarek_Edyta2.1131.087765261
839.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
840.bzdrodow2.0712568071.008
841.osaczony302.0622.06200
842.nenufar422.04801.297751
843.Kozera_Piotr2.04101.441600
844.compnet2.0404502801.310
845.BNowak2.0341.4020632
846.Jarosz_Adrian2.0312.03100
847.efunia2.02402.0240
848.Ivojag2.0226631.012347
849.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
850.ewa.okoniewska1.9969161.0800
851.morloth1.9761.97600
852.annastregiel1.9671.374319274
853.DariuszHeręza1.9600996964
854.valdeq1.9321.047625260
855.redie1.9161.177250489
856.nieznalski1.9141.060632222
857.inez1.9133911.5220
858.kulik_agnieszka1.91195198862
859.kipikasza1.9101.91000
860.xtedek1.9091.15022737
861.terciak1.9001.130585185
862.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
863.yoake1.885889832164
864.anulka241.8841.58525346
865.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
866.Uszyńska_Hanna1.872797651424
867.sj_sj1.8712821.5890
868.apogorzelska1.8561.188458210
869.przemek_m1.8541.005674175
870.joanna_mironczuk1.85306061.247
871.pbacik1.849001.849
872.Akszeingar1.8371.7211160
873.Barbara_Domagała1.8341.83400
874.madzmatron1.80901.8090
875.Woyass1.796838492466
876.KRutko1.7859348510
877.agusja11.783989602192
878.krzyosiek1.7831.78300
879.anowi19581.7501.294296160
880.Ciszek_Artur1.7461.170447129
881.Cynthia_Witt1.73099567560
882.anamorf1.730723801206
883.Borchardt_Urszula1.727882642203
884.JSamborska1.717001.717
885.AgnieszkaK1.7121.003548161
886.RyszardT1.709873638198
887.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
888.Sobol741.701831673197
889.Pitlab1.695266487942
890.Psikus_Elzbieta1.691885358448
891.labuska791.6915031.13850
892.Berdzik_Magdalena1.684861678145
893.StraszMarek1.675886582207
894.klaudia1996231.674976518180
895.Horg1.6721.029418225
896.mar_markiewicz1.66101.6610
897.wicy1.6561.2264300
898.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
899.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
900.pawel_tk1.6321.63200
901.guzia281.629592932105
902.Batory_Marcin1.622785655182
903.Boroch_Marek1.6211.4740147
904.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
905.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
906.Ewa_Hus1.6140920694
907.camel531.614596909109
908.maria.j.nie1.60701.6070
909.marlena12061.6021.4998815
910.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
911.Witecka_Magdalena1.596878564154
912.piotrowski791.5952502811.064
913.Andrzej_Welsberg1.583925492166
914.Urszula491.5801.58000
915.kdgs1.5781.4270151
916.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
917.kasiulek1.569697733139
918.Marianna_Różalska1.5651.2060359
919.Witold_Trzeciak1.563733711119
920.ZofiaWichtowska1.542001.542
921.JanczewskaM1.5381.0010537
922.Wiesła_Bartosik1.538698662178
923.Luziński_Marcin1.537525226786
924.Sikorska_Izabela1.53601.5360
925.Jerzy_Molski1.5369640572
926.Franek231.526821501204
927.Płowik_Hubert1.523210888425
928.kolaczkowska1.523823513187
929.KesslingAnna1.522822481219
930.maria.mazur1.514662635217
931.mholy1.5137527610
932.romano581.507354870283
933.GąskaMariusz1.49001.378112
934.Joanna_Januszewska1.4881.48800
935.walinska.ewa1.48683762920
936.norbibuu1.4801.48000
937.IrenaZGB1.477807512158
938.Robert12021.472663407402
939.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
940.mwpch1.457742361354
941.tatarak311.4511.45100
942.RoRo5001.447001.447
943.Kazimierz_Ducin1.442691564187
944.czj1.431495778158
945.KostekP1.426794459173
946.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
947.konradus1.41101.4110
948.rybolow1.3971.22467106
949.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
950.Mariola_Hadryś1.373542649182
951.Witkowska_Ewa1.372293217862
952.dstancel1.3711.37100
953.wasiliki1.36301.3630
954.Joanna521.34801.034314
955.worwag1.342001.342
956.sierszeng1.3381.33800
957.Pelagiusz1.334665534135
958.MrDzwang1.33398825788
959.Krasowska_Katarzyna1.332710500122
960.Magda20001.3301.33000
961.Darth_Simba1.327183649495
962.AdamCA1.3241.32400
963.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
964.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
965.vnukinga1.306733460113
966.achczi1.305442254609
967.Nowik_Grzegorz1.300001.300
968.Vasquez1.2861.28600
969.e_furmanczyk1.2680892376
970.joannakov1.2610909352
971.sylweczka_221.258001.258
972.julia_natalia1.2551.25500
973.jart1.2498290420
974.gajus811.237771317149
975.Ewa_Prejs1.2369630273
976.basia1.23401.2340
977.NikosK081.2291.22900
978.joff1.22770847544
979.Frezja471.2187454730
980.tomkarolak1.2117730438
981.annaurgaczszczesna1.20301.033170
982.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
983.Bełc_Paweł1.2009690231
984.Kupis_Artur1.196743287166
985.marzanna621.1841.146038
986.Stęplowska_Anna1.166570251345
987.anytram1.165490547128
988.kcocyk1.16148957696
989.Mroz_Anna1.159001.159
990.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
991.gumisiek1.14165139793
992.WH1.132001.132
993.Horizon1.1311.13100
994.basiaps1.1291.12900
995.monikatk1.1139430170
996.kbinka1.10801.1080
997.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
998.tpergalo1.0945190575
999.Lewandowicz_Adam1.0928180274
1000.roman1091.084001.084
1001.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1002.Hoch_Jacek1.08101.0810
1003.Quit1.06801.0680
1004.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1005.enora1.0683657030
1006.Dolkenty1.0651.06500
1007.krzysf771.061001.061
1008.wołczuch1.05979916244
1009.ewulab1.05929515515
1010.mwkmoch1.0590864195
1011.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1012.Banaś_Robert1.0400712328
1013.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1014.Haegele1.039001.039
1015.Bryś_Martyna1.033347364322
1016.SzaflikJoanka1.03001.0300
1017.Mirek801.03001.0300
1018.witek_mazuchowski1.028570318140
1019.MariaRągowska1.028669620
1020.psemik1.028595302131
1021.annakt1.0215770444
1022.Hermanos1.0021.00200
1023.ewabo99599500
1024.Al_Mia99109910
1025.meggie990669218103
1026.karasm988297129562
1027.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1028.Dylewski_Adam981518353110
1029.Paulina_K9725244480
1030.adam.nojszewski96700967
1031.bibiasta965513328124
1032.Rysak_Mateusz94500945
1033.anna_wiśniewska93846971398
1034.JakubRutkowski927498313116
1035.Gugnacki92500925
1036.Kuba_Wojtczak924485285154
1037.Justyna_Musiejewska92345337892
1038.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1039.Krawiec_Malgorzata90990900
1040.Rafik000290590500
1041.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1042.Boretti_Jerzy90344836095
1043.Monika_Ignatowicz901409388104
1044.radekp89500895
1045.Rydzyński_Jan88708870
1046.Kasprzyk_Anna883279239365
1047.Michalak_Mariusz8825083740
1048.Dzoanis8704614090
1049.arigato358682070661
1050.Kerysek86368016221
1051.Paszkowski86233044092
1052.a.brodowicz861488256117
1053.zajączek85108510
1054.honorata8490661188
1055.Gruszczyński_Paweł84900849
1056.ofski84148728074
1057.Magierowski_Wojciech84184100
1058.miedzajac8336130220
1059.Marcin_Śnioch82629345380
1060.jaskulka8253774480
1061.Old_Water81600816
1062.Macsud80745928563
1063.pawełKa8036921110
1064.Wiktor80380300
1065.Wojtek9997983334650
1066.AM_Kalski788465221102
1067.EngelardAneta787389242156
1068.go.sien78650919978
1069.Anna_Radziszewska78200782
1070.zuzanna78078000
1071.Cichy7774922850
1072.LavinkaTrinkelson77477400
1073.HubertLacki76807680
1074.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1075.Cel.Magdalena75437132558
1076.Wiesław_F75240329950
1077.tomaszi75075000
1078.Zarzycki_Wojtek749358289102
1079.siunek74319545989
1080.MalgorzataMat7423870355
1081.robert_duszynski73873800
1082.Monika_I737656081
1083.zmyslowska72749099138
1084.majkey72146416988
1085.Tetiana72007200
1086.dopam715380212123
1087.BetiSzu71250815648
1088.Piotr_Smarzewski71107110
1089.Amalienborg70270200
1090.LucjaZatorska69929433471
1091.Respondek_Nicole69369300
1092.kominiak69269200
1093.Aneta_Fisel68439321873
1094.jeczaj68168100
1095.Morawicka_Justyna6754710204
1096.Nowik_Andrzej6685589515
1097.aka8366735726446
1098.jorbik66622970367
1099.KDudzik6635150148
1100.Cwynar_Justyna6504400210
1101.Szymaniak_Piotr64864800
1102.Uchymiak_Inga642425112105
1103.EANWhitson64132022497
1104.Dragan63800638
1105.Marszałek_Marek63606360
1106.Yaakov76265401967
1107.katgen62400624
1108.matix12361306130
1109.jolanta_kulinska61300613
1110.Lewandowski_Robert61035917576
1111.s_szpilska60460400
1112.tulipan12360260200
1113.Krajewski_Eugeniusz60160100
1114.Maciek_Ufnalewski594523071
1115.JoannaL59159100
1116.AlicjaSurmacka57600576
1117.Kwiatkowski57100571
1118.Skorek_A57126224465
1119.marcinpt56934115870
1120.Monika_Piras56942811625
1121.robbi8956500565
1122.Feltynowska_Grażyna559284102173
1123.dalcryz55505550
1124.MarMat55036012763
1125.katarzyna.niedzielko54830218462
1126.Iwona_Cierpikowska54030715578
1127.sla_zeb5400314226
1128.Bogus_Kuć53729019849
1129.krzysztof.kazmierczak535190241104
1130.Augusiak_Andrzej53400534
1131.Atena4153153100
1132.szmitmat52925422649
1133.krzszcz51326920737
1134.Kacperm_sz51227516473
1135.Musial_Michalina51227816371
1136.DFydrych50200502
1137.WaldemarG49800498
1138.Ving4972972000
1139.Palusinski_Pawel48904890
1140.Marta_Chmielińska48748700
1141.jarymi48404840
1142.Białobrzeski_Marek48200482
1143.Izis47500475
1144.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1145.dariuszkasiorkiewicz47200472
1146.ask47100471
1147.Dulski_Roman47000470
1148.urluch46929712250
1149.Grodzieński_ZI46821719556
1150.Beksa459115104240
1151.Zawada_Cezary456658383
1152.Skubik_Michał45445400
1153.marek75544825314055
1154.Wolnik_Joanna44044000
1155.Rostek_Wioleta43826512746
1156.mzj43722916444
1157.Kubiak_Wioletta43616315258
1158.Ewa_Bodzek43124214940
1159.Samorajczyk_Łucja42742700
1160.B_Kamil42242200
1161.Beata_Załęska41925711943
1162.fiolet41618519437
1163.Koplinski_L40904090
1164.Kaniewska_Anna4082727354
1165.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1166.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1167.Augustynowicz_W40321214843
1168.JustynaS40340300
1169.kabzinski_lukasz40200402
1170.Carolina39900399
1171.pawel_k2313982830115
1172.olkatom3953192056
1173.Theofilos3892790110
1174.vbstar201038600386
1175.gregorian7638521413932
1176.Wasiński_P38400384
1177.arek_nelke38203820
1178.Grazyna37900379
1179.klocek_danuta37725810118
1180.Krzysiek.f.723751841829
1181.jaklika37413522910
1182.WiesławGajdek37300373
1183.MT36503650
1184.herMMan36503650
1185.razare36300363
1186.Dzbik_Agnieszka36121410047
1187.Nykiel_Gracjan36136100
1188.marekzaborski36100361
1189.grohel436117915131
1190.A.Michałowski3581881700
1191.j.nykiel35500355
1192.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1193.Beata197734834800
1194.Grażyna34400344
1195.kooiki34115414641
1196.MirosławaP32900329
1197.Michuel3251012240
1198.VValdek32300323
1199.Bogdan_Przyzycki31600316
1200.Pohl_Mateusz31203120
1201.monika51083061839231
1202.cisowianka2030300303
1203.ksieski2st30003000
1204.Jolanta672970164133
1205.Skrzetuski_Andrzej29200292
1206.Monika.C28915110929
1207.wlodekro2881718334
1208.Śmiech_Michał28700287
1209.Sochers287255032
1210.maziarek28600286
1211.marzenka2771529035
1212.dgebka27513910729
1213.Anzorge_Anna27427400
1214.carmilla27100271
1215.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1216.Zwierzyniecki26911911733
1217.Budzynowski_Robert26700267
1218.szwiling2641587234
1219.aakob42611329435
1220.Przegalinski_Maciej2561078861
1221.Mariusz_Maj25625600
1222.Kaffi24912011415
1223.MrTomAsh248018068
1224.Muraszko_Tamara24711110630
1225.dauttieg24524500
1226.Piotrowski_JP2421071350
1227.Pilnik_Wiktoryja241167074
1228.wlodekja239221018
1229.Dawid99231321963
1230.Zadrożny_Rafał22900229
1231.majawojdalski@hotmail.com22622600
1232.wag-a22400224
1233.Mierzejewski223861370
1234.ewadd22200222
1235.katkul322102219
1236.Rzeszotek_Łukasz22002200
1237.Wiktoria22002200
1238.historyk192022000220
1239.Romain2151186532
1240.Zygmunt_Zygmunt20500205
1241.sdworak20402040
1242.sadik20212010
1243.polgen7820100201
1244.dorota_bartosiewicz19900199
1245.erazmwol197016532
1246.Bobowiec_Iwona19401940
1247.Gagulski_Lukasz19219200
1248.Jurczak_Bartosz18518500
1249.andrzejkapron18418400
1250.TadeuszChitruszko182150320
1251.Sroka_Stanisław181975826
1252.Rogalińska_Halina180111069
1253.Bazyszyn_Liliana18000180
1254.Tomasz_Swierzb17800178
1255.matt17800178
1256.BeataK17717700
1257.rotry17600176
1258.bogda2521761491116
1259.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1260.Gromadka_Tomasz17394790
1261.alfatronik216900169
1262.Galazka_Barbara165140025
1263.kazik4616316300
1264.eshabe16300163
1265.netsoft163684352
1266.dziadek_m60161010457
1267.dominikk15500155
1268.wietom15501550
1269.mchoci15215200
1270.natalia1986152994310
1271.JarekK14814800
1272.wld_lan14791560
1273.m.rottenberg14400144
1274.aurora14400144
1275.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1276.Wirtualny141626514
1277.Tomasz_Fiedorek14100141
1278.Diana13013000
1279.Lewandowska_Justyna4412990039
1280.kola1612900129
1281.afra5912812800
1282.basia_pol128802721
1283.anpiet12600126
1284.ANDY321124654217
1285.kathylapoz12312300
1286.Papciak_Małgorzata12212200
1287.JulieMCRSz11811800
1288.efkama11700117
1289.Gorecka_Malgosia11411400
1290.marcin_kowal111315030
1291.lojka3511011000
1292.fplaton11011000
1293.vivace10901090
1294.111chris108592623
1295.adrianm107623213
1296.Bozenna990990
1297.Danna8994095
1298.majaszpot980980
1299.Bea9667290
1300.jabłońska-kruszewska_a960096
1301.Andrzej_Stanislaw9256036
1302.adrian.g909000
1303.Doda698950327
1304.WelkaGrzegorz8848373
1305.kubajaworski848400
1306.AnuszewskaHonorata8406123
1307.marekkronikarz840084
1308.SztylerE8338396
1309.Sofeicz797900
1310.Starszewska_Marta770770
1311.Izabelab767600
1312.mos_s7328441
1313.Kożuchowski_Albin7106011
1314.Łuczniewski717100
1315.mmama16804820
1316.Baczewski_Robert660066
1317.Hubicki_Roman600600
1318.Grzegorz_Bączek590059
1319.geneo590590
1320.adriana123595900
1321.skol490049
1322.Pecherska_Agnieszka4803810
1323.kaphis474700
1324.Gleinert_Karolina460460
1325.Dendrophilus440044
1326.Editche420042
1327.Górska_Jadwiga420042
1328.KrystianJan400040
1329.Bajkowski_Bartosz4003010
1330.Dubiczyńska_Maria390039
1331.Marek_Wysocki390039
1332.Marek_Krzyżanowski380038
1333.agatek1806380038
1334.Adam_Leszczyński360036
1335.jkdobro353500
1336.Seba_Piotr3214162
1337.jbstruzik290029
1338.andrzej2511250025
1339.Antolak_Olga150015
1340.kris3uh140014
1341.bulledesavon140014
1342.marcinguzek120012
1343.digajewski2110
1344.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 109, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::