http://geneteka.genealodzy.pl/

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 25.903.29313.409.6608.570.4273.923.206

1.Danecka604.861337.131189.27578.455
2.Incognito566.012331.572148.16086.280
3.Jabłoński_Edward523.702280.063183.26960.370
4.bozenabalaw520.005296.369170.06253.574
5.Wojciech_Liśkiewicz511.595263.183158.54489.868
6.janusch430.803232.825154.56143.417
7.eliza1952384.968216.955118.65449.359
8.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
9.Basia_W359.113194.911129.45334.749
10.jackun331.652161.255103.58966.808
11.danisha291.916126.006129.05836.852
12.Misiewicz_Elżbieta267.835134.920101.93430.981
13.Skrzypczak_Bogumiła266.545142.32689.34834.871
14.Sobieraj_Ewa262.309142.01185.08035.218
15.jerzy_nowosielski262.293129.66180.96251.670
16.Michał_Golubiński249.956133.12576.73140.100
17.WZI247.381183.03422.70541.642
18.Turek_Bożena231.250123.62282.12225.506
19.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
20.urszula_swierczynska224.293128.45568.32927.509
21.Tylingo_Bozena217.826113.12372.35632.347
22.bazie188.892105.63561.86221.395
23.Izabela_Czaplicka175.60983.44168.76023.408
24.Rafał_Albiński166.45579.74546.02340.687
25.halina165.77787.30561.08117.391
26.mteresa164.35380.13665.22718.990
27.magnowa161.77089.93553.63318.202
28.Marek_Delert158.10774.79165.91617.400
29.Czarkowski_Jarosław157.56585.06652.74919.750
30.Ciesielski_Marcin153.06356.77459.49936.790
31.jurekzur147.90280.56150.25217.089
32.Myslinski146.98491.43442.51013.040
33.Krystyna_Stanisławska146.76077.08748.44121.232
34.nowak141.33774.74840.94825.641
35.asska1139.10174.72950.12414.248
36.igoriosso135.63467.70641.81826.110
37.WaldemarChorążewicz130.14741.19450.36338.590
38.Michał_D.Wysocki129.45177.49630.30021.655
39.Wilfried125.69468.08442.28915.321
40.K_Zochniak123.95747.96636.21439.777
41.Krystyna_Malik122.74068.78040.16413.796
42.Barbara_Kubcka119.15258.97144.40715.774
43.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
44.gz1411109.72860.74237.24711.739
45.marta1044107.34344.41729.88633.040
46.Berens_Jan106.61656.07830.22220.316
47.Majewska_Renata105.52466.71929.0819.724
48.krzysztofjach1104.96556.76036.28411.921
49.jorgus06103.76360.12228.90914.732
50.Steamroller_Fly102.82461.31730.05011.457
51.DorotaK99.50558.84826.97913.678
52.JZI97.59750.87233.77812.947
53.dRob97.53454.56529.45713.512
54.ArturWilkicki97.52447.43427.38722.703
55.Staporek_Kamil95.06755.52829.37310.166
56.GTG_Silius_Radicum93.6345.64356987.422
57.Tomek_Bogiel91.36355.50925.66910.185
58.kabe091.13445.39036.5559.189
59.JanKontek90.82262.87919.4578.486
60.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
61.mziel90.20345.31625.10119.786
62.Karsowianin89.35651.29531.0646.997
63.bkrajewska88.96444.71531.18513.064
64.Kaczmarek_Aneta88.14860.24411.18116.723
65.ChmielowskaAnna87.95145.65019.83122.470
66.Andrzej_Wójcik87.76449.08429.5669.114
67.Irenakucz87.63642.84035.6409.156
68.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
69.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
70.Jegier83.85747.51324.60111.743
71.MarylaW.83.37027.35139.05616.963
72.alus81.69531.73729.01720.941
73.pronobis78.65129.78842.9635.900
74.RoPson77.06940.76828.0828.219
75.szubog76.05240.72626.6138.713
76.Koprowski.Jerzy74.82630.97030.52913.327
77.kotik774.80232.74819.74422.310
78.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
79.ezoteryka74.48540.89325.4498.143
80.przodkowie.com74.055047.36326.692
81.Dębowski_Józef73.66341.18424.5237.956
82.Kamila_Szymankiewicz71.26317.56850.9982.697
83.Janusz_Mielcarek70.62636.39018.81515.421
84.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
85.Maryla_Celmer67.98730.16631.0446.777
86.Sludkowski_Darek66.99333.38423.44010.169
87.Grabska_Iwona66.78436.27123.6696.844
88.Gośka66.23123.58436.4576.190
89.Ćwikliński_Leszek64.90839.69617.7197.493
90.Kośnik_Krzysztof64.47835.70621.3617.411
91.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
92.kosinska_karolina63.95130.57828.8774.496
93.Nikołaj62.3798.89638.30215.181
94.AniaS62.34430.72623.2628.356
95.aniaosin62.06736.97318.7756.319
96.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
97.Jozef1159.47425.54018.83415.100
98.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
99.GRAZYNECZKAAA58.46918.33215.59624.541
100.Paź_Jacenty56.50632.49015.4648.552
101.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
102.milosz56.12918.45020.28617.393
103.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
104.JMrozowski55.21838.80211.2115.205
105.aldonalata53.48426.39219.0528.040
106.Grażyna_Przybysz52.60319.85926.9355.809
107.Wojtowicz_Danuta52.43226.63318.0037.796
108.olerys52.31228.20515.1848.923
109.Mania5352.26835.70011.6284.940
110.Bożena_Kaźmierczak51.74124.89920.1376.705
111.Jabłonowski_Marek50.65029.5618.48212.607
112.Czerkawska_Ewa50.49132.61417.203674
113.Kornelia_Major48.65526.43614.6377.582
114.peters48.42728.09314.4705.864
115.kate10348.14725.00516.6396.503
116.frisgaard47.61525.28414.1548.177
117.karabowicz_radek47.39124.68318.3334.375
118.Rafael46.28025.60513.4267.249
119.katnal45.67126.31413.9075.450
120.Krystyna_Domańska45.53821.98815.2798.271
121.janden45.51424.21315.8095.492
122.bogdan03044.96516.92918.1989.838
123.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
124.krambud44.41313.01924.1937.201
125.angap44.27421.04018.3434.891
126.magda_lena44.25425.59613.3465.312
127.Kasia_Marchlińska44.25240.2294.00617
128.Brozek_Oskar44.18521.96412.4829.739
129.Aleksandra_Piętak43.75723.29715.5964.864
130.tomekpn43.51320.14417.0176.352
131.Zofia_Gasperowicz43.48618.47718.9086.101
132.Bożena_Prymus42.93519.01916.1767.740
133.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
134.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
135.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW41.26116.98219.2155.064
136.mwpkk41.13920.94515.7864.408
137.janocha141.13221.3638.52211.247
138.MGieras41.01918.66216.5805.777
139.maed40.59623.02711.3106.259
140.Ilona_Gieras40.57422.61012.2725.692
141.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
142.Gordiasz40.4791.18639.2930
143.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
144.Maślanek_Joanna40.02126.2458.4375.339
145.Janusz39.85114.84921.2233.779
146.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
147.jur58boz39.41020.57215.8892.949
148.Kasaaja38.66120.38413.6254.652
149.MagdaT38.47719.21714.2495.011
150.Krycha38.37425.2898.2204.865
151.Romanowski_Piotr38.36816.15914.6567.553
152.ozanka38.21519.89413.2935.028
153.moyra77737.67019.73810.5087.424
154.piotrpola37.00819.60813.3684.032
155.Wieros36.83820.40012.7813.657
156.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
157.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
158.Świstak_Elżbieta36.10520.6449.9255.536
159.Dorota_Dąbrowska35.87710.74922.2872.841
160.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
161.kolokolo35.55319.15513.2823.116
162.Sznober_Barbara35.4617.7636.77520.923
163.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
164.Pieniążek_Stanisław34.72018.10612.4564.158
165.Anna_S34.58026.3035.5782.699
166.Baciński34.43413.0999.08712.248
167.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
168.dzicz34.03012.1558.42113.454
169.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
170.Radosław.Konca33.62415.10710.1428.375
171.BasiaR33.60817.54413.3172.747
172.MariannaF33.31918.59211.2423.485
173.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
174.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
175.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
176.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
177.stanisław4832.96223.9106.4942.558
178.Gawlik_Andrzej32.70719.3055.9267.476
179.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
180.jarekrad32.24617.51911.5883.139
181.gregorry195332.07120.8177.2044.050
182.miras12131.86522.6997.3101.856
183.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
184.Wioletta31.6786.23924.818621
185.tomes31.55913.81612.4595.284
186.zbyszek.p7031.47413.99814.0093.467
187.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
188.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
189.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
190.angoss30.12517.3429.4533.330
191.Bibi30.10914.94511.3903.774
192.mlawiak29.60018.7016.6944.205
193.sowa7329.27817.5317.9593.788
194.aerbert28.89917.8856.2654.749
195.GrzeS28.89113.44511.1744.272
196.Ela_Ginalska28.83015.01510.2173.598
197.Koluszkowski_Henryk28.71516.5428.5233.650
198.kujawiak28.54916.5019.3772.671
199.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
200.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
201.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
202.Dąbkowska_Alina27.9966.03420.2411.721
203.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
204.mariola6127.0825.83215.5805.670
205.jerkre27.06515.1749.4042.487
206.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
207.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
208.grammy4311626.87813.32310.4393.116
209.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
210.Bartnicki_Jerzy26.42717.4034.2894.735
211.Wilnianka26.11514.9258.0523.138
212.sarna21526.11317.1225.4803.511
213.kamilo8626.09211.53313.774785
214.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
215.stradów25.96418.4283.5104.026
216.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
217.ATUIN25.63913.0409.0123.587
218.Nizioł_Krzysztof25.56111.4007.2016.960
219.m_jaro25.36414.1455.9615.258
220.Olik25.26912.4109.4603.399
221.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
222.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
223.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
224.Piotr_Romanowski24.69810.2626.9227.514
225.Petrax24.62812.70710.2971.624
226.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
227.Albin_Kożuchowski24.52115.9085.3233.290
228.artur.kozminski24.46214.2986.6493.515
229.Rozenau_Adam24.25413.70010.5540
230.Adamiec_Walenty24.18312.9898.9142.280
231.Mamaj_Jan24.06916.2493.8583.962
232.kucz_agnieszka24.01115.1846.2112.616
233.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
234.Bugajska_Joanna23.87111.8128.8743.185
235.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
236.kawal23.78315.5394.1994.045
237.Jagielski23.75811.9988.6393.121
238.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
239.Raciborski_Marek23.52723.3210206
240.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
241.iwomi23.19613.8698.2131.114
242.Dąbr_Włodek23.05715.2886.898871
243.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
244.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
245.Niemirski22.76910.23910.0782.452
246.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
247.ela_cwiklinska22.55113.6487.4891.414
248.adamhen5522.50411.3327.7443.428
249.Szczepaniak_Tomasz22.40815.5474.2562.605
250.Popkowicz_Bronisław22.3037.04611.1204.137
251.mena_u22.23711.2629.9121.063
252.piotrsm22.12513.3826.2902.453
253.Berendzik_Malgorzata22.04112.3106.4353.296
254.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
255.SylwesterMalicki21.83713.2916.1732.373
256.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
257.hania21.71311.1677.9692.577
258.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
259.Sloniasz21.50813.0706.2822.156
260.pgorzad21.41911.0997.8962.424
261.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
262.Krzysztof_Gruszka21.14710.2829.869996
263.Lag200020.9609.0069.6122.342
264.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
265.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
266.kat_pas20.6729.3939.0972.182
267.Daniel_Leszczyk20.51411.0557.0662.393
268.kulsob20.43711.5066.5762.355
269.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
270.Jules20.36611.6295.5203.217
271.arborpl20.28111.3546.6562.271
272.Yerma20.24410.7066.9852.553
273.Marciszewska_maria20.1348.4507.5784.106
274.Domirka20.07310.4826.6462.945
275.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
276.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
277.walet19.86014.1894.812859
278.ula1119.8349.7807.3452.709
279.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
280.krzysztofklemens19.59011.1761.7116.703
281.michal7219.5309.9217.5252.084
282.Suska_J19.49810.8346.5102.154
283.halina4419.49211.9345.4592.099
284.Gałkiewicz_Urszula19.4902.56514.4992.426
285.angie19.41818.7300688
286.margit19.3127.59110.4441.277
287.megagrzechu19.3039.6057.7081.990
288.Projekt_OPI19.20911.1796.0481.982
289.arletaso19.14011.8162.6704.654
290.Nastian18.7162.64912.0833.984
291.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
292.beata_anna118.6736.05411.5671.052
293.barbarag.18.65513.75504.900
294.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
295.zetka18.48110.4175.7282.336
296.grzesm18.3819.6945.1673.520
297.aligatormp18.15418.15400
298.magdalena7217.9309.1976.6952.038
299.jmzolt17.9268.5385.0284.360
300.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
301.Strojczyk_Waldemar17.85910.6735.0472.139
302.Kołpacka_Anna17.7476.22910.4581.060
303.B_Boa17.6138.4047.1492.060
304.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
305.Wakarecy_Marek17.58210.8233.0183.741
306.Kozłowska_Elżbieta17.56512.6833.3231.559
307.beatab17.4798.4712.6686.340
308.kaskam17.4419.6724.7892.980
309.bodzio5417.4279.8664.4543.107
310.Stasiak_Michał17.4189.8106.0101.598
311.grara17.39610.4305.1081.858
312.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
313.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
314.krysmag17.2356.3857.6763.174
315.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
316.Gospel17.15910.2114.9012.047
317.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
318.elżbieta17.03010.4002.9843.646
319.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
320.Jado16.93510.9884.8491.098
321.Walczak_Marta16.8778.3325.1183.427
322.marek_kondrat16.87714.7271.613537
323.vitoo16.87611.5541.6123.710
324.Andrzej.P16.86414.1751.921768
325.Juszyba16.85111.4513.5211.879
326.julka6616.83611.3134.2771.246
327.GZuzak16.7068.9335.8361.937
328.Yskelo16.6887.8283.3375.523
329.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
330.kronerhalina16.65610.3065.939411
331.czarnuszewicz_bozena16.6058.6675.8342.104
332.Stachwiuk_Elżbieta16.5949.5713.7043.319
333.sieruga16.5615.7957.5713.195
334.joanna8416.48610.3214.5281.637
335.krzaja16.37411.1083.9191.347
336.dorotan16.2411.4476.3538.441
337.bisiza16.21816.21800
338.krupabeata16.0368.3815.5672.088
339.Inula15.9627.8716.5331.558
340.olaf1715.88611.0733.3581.455
341.mmoonniiaa15.8837.6896.4141.780
342.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
343.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
344.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
345.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
346.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
347.agnieszka599515.6055.5305.6944.381
348.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
349.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
350.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
351.m_gry15.3819.1063.2213.054
352.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
353.Skolimowski_Tomasz15.2996.6176.6602.022
354.ew_mar15.27210.6133.838821
355.Bogusław_Woyciech15.1818.2754.5932.313
356.NowakowskiA15.1748.5754.3092.290
357.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
358.barbara_barbara15.1518.0684.5482.535
359.Jakubas_Eugeniusz15.1017.0105.5212.570
360.rdet15.0986.3963.8744.828
361.Adalbertus15.073011.2543.819
362.kasiek14.9827.3614.8282.793
363.karolinaw14.9777.4194.6272.931
364.Lenaar14.91313.0465131.354
365.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
366.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
367.Wiśniewski_Adam14.7787.0635.2502.465
368.Wojewodka_Monika14.7178.6384.5051.574
369.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
370.J.Borycki14.6007.9245.1781.498
371.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
372.maluszycka14.4367.8804.5102.046
373.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
374.x_hanna14.3047.6493.8652.790
375.luigi3714.2578.1063.8052.346
376.krzypov14.1497.7582.2264.165
377.Bernaciak_Łukasz14.1495.9954.9793.175
378.Borkowski.Wojciech14.1367.0565.6081.472
379.elgra14.12911.2981.931900
380.ztelega14.0977.6934.8881.516
381.Brudka13.8546.7274.7822.345
382.marekamin13.73811.0051.763970
383.Walder_Wisława13.6744.89708.777
384.Mieżyńska_Danuta13.4905.6365.9741.880
385.DorotaP13.4896.4495.0431.997
386.agac13.4836.5161.6665.301
387.marjolena13.3974.7546.8681.775
388.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
389.MMar13.3016.9884.7641.549
390.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
391.dombas13.1972.1129.4091.676
392.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
393.Czyżewski_Bartłomiej13.1178.4532.5442.120
394.Irena_Kaczmarek13.0846.1885.7221.174
395.rzeczycka_katarzyna13.0402.0807.5983.362
396.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
397.hal.ka12.9579.4102.951596
398.annarenata12.8309.3391.3212.170
399.gaolcia8612.7701.0627.9323.776
400.Schaetzlein_Michael12.74099012.641
401.ToniR12.6726.4182.5253.729
402.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
403.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
404.Piachu212.5428.6391.2632.640
405.Jazzek12.38712.38700
406.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
407.Hening12.3709.3822.201787
408.Jason852412.3371.1434.4306.764
409.Bednar12.3345.6203.0783.636
410.griszka5012.3189.2762.97369
411.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
412.dorocik13311.8747.4972.9741.403
413.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
414.wojtstyp11.6719.0741.5061.091
415.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
416.basiula11.4895.7113.1292.649
417.Urszula_Pogoń11.4175.0421.8034.572
418.brulion11.3812.6328.71237
419.jacwes11.349011.3490
420.Pokorski_Marian11.3447.0484.2960
421.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
422.nuernberg11.1687.0561.5602.552
423.tobi11.1676.3593.5211.287
424.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
425.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
426.maciejowski11.0774.3283.9332.816
427.KPM11.0015.7783.4201.803
428.PabianAus10.9896.1143.7961.079
429.krysta_s10.9635.4244.0381.501
430.historyk9910.9364.4303.7782.728
431.Marcin_P10.8121.2918.2761.245
432.Sławiński_Jacek10.7804.6404.4891.651
433.Emkael10.7506.8852.2391.626
434.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
435.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
436.kubakpro10.6266.0653.905656
437.kasia_wilcz10.6253.8256.322478
438.karol44410.6148.4881.589537
439.opol10.61110.034396181
440.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
441.rencr410.5586.2391.8482.471
442.Rutar10.5455.5722.7192.254
443.Obidka10.5234.3994.3711.753
444.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
445.Jreneusz10.4949584.8544.682
446.Michał_Kazimierz10.4741.5507.2071.717
447.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
448.szczelba110.3515.3583.9701.023
449.Kucharro10.3084.6454.3201.343
450.donchichot10.2885.0622.9922.234
451.maria112m10.2443.7475.2261.271
452.szczesna10.2445.4274.332485
453.Purski_Jan10.1944.9585.2360
454.Alinka10.1315.2643.6771.190
455.mariola071110.07007.5562.514
456.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
457.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
458.Marzanka9.8464.7414.150955
459.kasejuka9.8356.0622.6911.082
460.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
461.Oleszka9.7993.0686.027704
462.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
463.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
464.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
465.magat19.61309.6130
466.Genowefa9.6093.2505.771588
467.marekn1249.5455.2223.325998
468.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
469.Ula_W9.4466.8442.189413
470.miremik9.3725.0063.2821.084
471.MirosławGrabowski9.3315.4283.710193
472.Agata_KJ9.1904.7343.497959
473.aeroseek29.1816.5721.4191.190
474.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
475.OlaH8.9846.2852.104595
476.maja678.9504.4023.709839
477.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
478.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
479.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
480.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
481.Piotr_Bochnacki8.7722.5153.1133.144
482.aktawres8.7506.84701.903
483.Krasieńko_Rafał8.7025.6092.836257
484.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
485.SILAM8.4966.1782742.044
486.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
487.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
488.marzanna1758.4041.4194.0762.909
489.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
490.Odrowąż8.3644.7992.616949
491.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
492.kozlowskiw8.2803.2293.8811.170
493.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
494.madzia3278.2587.7790479
495.badur8.2214.3222.8631.036
496.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
497.PawS968.1961.0565.9571.183
498.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
499.mariuszek698.1762.6952.5642.917
500.Grabis_Mirosława8.1478.14700
501.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
502.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
503.Lubryk8.096317.340725
504.krak2108.0732.6474.567859
505.papakulka8.0546.3801.122552
506.Kwos8.0525.7771.0451.230
507.J1anka8.0006.784896320
508.SebastianS7.9527.0299230
509.MIRMAZEK7.9247.7910133
510.ewakuszlik7.9065.0642.423419
511.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
512.Garnek_Jarek7.76506.795970
513.sekutnica7.7467.74600
514.RobertC7.7407.74000
515.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
516.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
517.anusia16107.6875.42702.260
518.NS_Jurek7.6823.9952.821866
519.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
520.Lukasz_Fajfrowski7.6425.2851.1911.166
521.Joculus7.6216.6550966
522.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
523.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
524.Witold_Trzeciak7.5204.4812.235804
525.romanburczyk7.4894.3832.0051.101
526.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
527.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
528.HalinaLitka7.45907.4590
529.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
530.poschadel7.4062.8653.2821.259
531.pawko2237.3663.3981.6212.347
532.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
533.przeski7.3123.71303.599
534.wmacoch7.2444.8171.779648
535.Król_Majewska7.2353.97403.261
536.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
537.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
538.kziecina7.1657.105060
539.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
540.craft7.1475.0411.553553
541.A.Kuba7.0084.4841.925599
542.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
543.rjancz6.9232.8203.473630
544.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
545.Lange_Jerzy6.8552.61104.244
546.Teerose6.84504.2572.588
547.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
548.charston906.7796.77900
549.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
550.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
551.naplopo6.7463.1925283.026
552.basik6.7074.82601.881
553.tonffillka6.6883.8412.120727
554.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
555.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
556.graffik6.6082.8833.7250
557.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
558.Jakub_Rokita6.5683.9741.682912
559.Anetta_726.5563.3952.495666
560.62_6106.4633.9801.709774
561.Leszek1286.4464.00102.445
562.mira_wiech6.4093.7672.335307
563.Paula2576.3363.0052.980351
564.mirst6.3153871.7974.131
565.jansz6.2963.5261.976794
566.GG_Grudzien6.2956.1799224
567.Topolinski_Jozef6.2814989474.836
568.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
569.Livia_Ditto6.2454.6161.458171
570.Janka286.2374.5781.043616
571.rybecka6.2236.22300
572.Stando_Piotr6.2224.18902.033
573.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
574.Stochnialek_Hanna6.1543.3281.5621.264
575.kulig326.1533.2072.504442
576.Perkowska_Ania6.1441.7692.7591.616
577.neumann6.1315.116557458
578.Aleksandra_VanBever6.108006.108
579.aaricia1046.0853.6621.577846
580.Sławek_Binczak6.04206.0420
581.sbasiacz6.0203.0829322.006
582.lukas495.9983.7541.708536
583.Małgorzata20055.99504.5041.491
584.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
585.Janusz_Kielak5.9044.596461847
586.rawli5.8762.4992.3111.066
587.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
588.keresz5.8235.36136894
589.grabkk5.8153.3322.4830
590.Grażyna.K5.7615.76100
591.Majtka_Łukasz5.7351.14304.592
592.Socha5.6624.640873149
593.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
594.Stefańczyk5.610005.610
595.Kira5.6072.3723.2350
596.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
597.marzenska75.5102.6532.102755
598.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
599.Machnik_H5.4752.8792.323273
600.kiniastr5.4695.46900
601.Marek-L5.4451.0163.634795
602.Artur595.4362.9631.1921.281
603.Aga_Brz5.4262.6132.364449
604.bachach5.4249783.473973
605.jakozak5.3833.3251.604454
606.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
607.ELADAB5.3663.0281.818520
608.malkam2555.3523393.2231.790
609.jarumasta5.3512.8909341.527
610.arnel5.3014.1421131.046
611.kkurys5.2945.29400
612.T_Chamerski5.2911.8767242.691
613.Ewa_Tańska5.2783914.8870
614.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
615.vicek19785.2542.7681.887599
616.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
617.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
618.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
619.bandziorek5.1672664.300601
620.Malgonia5.1512.4982.056597
621.kasiema5.1444.0061.1380
622.Robert12025.1362.2681.4001.468
623.Bartek_M5.1333.0542.0790
624.tomczyk5.0793.43501.644
625.DankaW5.0791.5553.181343
626.annaurban5.0605.06000
627.broż_ka5.0501.1082.4911.451
628.Włodzimierz5.0303.440780810
629.krzan5.0231.9901.2761.757
630.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
631.Katarzyna_714.9694.947022
632.wojtek234.9054.90500
633.poszukiwaczka604.9003.770944186
634.keret4.8672.7562.01893
635.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
636.Stanikowski4.8083.594904310
637.pawkos834.8044.80400
638.Szczepaniak4.7973.551830416
639.Rafik00024.7842.2051.932647
640.manyek21124.7334.73300
641.ahalaburda4.7246733.523528
642.MagiQ4.7073.2691.059379
643.Ulcia_d4.7063.3241.31468
644.mastalerz4.7022.4321.835435
645.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
646.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
647.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
648.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
649.WPawlica4.6692.4531.655561
650.Mirek19004.6233.1451.014464
651.Kocoń_Leszek4.60504.020585
652.Mustad4.5892.7531.8360
653.Lewandowicz_Adam4.5753.167835573
654.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
655.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
656.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
657.Forma_Eugeniusz4.539004.539
658.Eder4.5342.5971.758179
659.Majcher4.5322262394.067
660.Krystyna_Moćko4.49802.2272.271
661.Zubrzak4.4362.1766201.640
662.PiotrG4.4212.7541.457210
663.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
664.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
665.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
666.rendziojaroslaw4.2832.618747918
667.barbarafasiczka4.2714.27100
668.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
669.iksdar4.2352.5671.303365
670.Robert14.2302.764841625
671.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
672.DanielPratt4.2073.21492568
673.Ania_Witkowska4.1872.821928438
674.mglinkow4.1781.0272.890261
675.Scowron4.1552.7101.38560
676.karolszotek4.11973603.383
677.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
678.Janiszewska_Janka4.0791.8901.376813
679.mejpien4.0671.2152.220632
680.andziulam4.0601.1412.382537
681.pawel.dyda4.0551.8839141.258
682.imagines4.0514.05100
683.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
684.OlszewskiD4.0451.1502.754141
685.prazmowska4.0382.1491.491398
686.aqkis4.03502.4251.610
687.Nowakowska_Katarzyna4.009004.009
688.robi1123.9932.4491.106438
689.amarylis393.9863.98600
690.jerzy_kolodynski3.9681.6601.0941.214
691.BogusławBykowski3.9612.475935551
692.loknok13.94602.4891.457
693.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
694.pbasik3.8392.1751.521143
695.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
696.ewastepien3.8201.9821.464374
697.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
698.susic3.7803.78000
699.marla3.7721.8781.477417
700.JMarchewka3.7723.77200
701.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
702.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
703.Annetti3.6742.0501.270354
704.mirkania3.6742.502924248
705.nicky3.6723.258245169
706.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
707.tosia513.5913.59100
708.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
709.kwiech3.5753.57500
710.anna12643.5363.1114250
711.marwro3.5153.51500
712.asdmjs3.5012.491669341
713.Kempisty_Anna3.49202.819673
714.Magroski493.4763.27610991
715.Kolank03.4733.1613120
716.labarnerie3.4721.9211.193358
717.ska83.4583.45800
718.Marcin_Z.3.4392.8690570
719.Maj_Paweł3.4333.43300
720.monikab3.4119195091.983
721.WiktorK3.4103.41000
722.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
723.RobertGóra3.4021.9001.128374
724.Teodozja3.3772.2001.032145
725.ambrozja1003.3572.284695378
726.robert.kantorek3.3421.0062.3360
727.janinka273.3402.41885963
728.ewab.3.3352.541612182
729.Darq3.3133.31300
730.bialy203.3072.374350583
731.krybas3.2982.143916239
732.Dampc_Kasia3.2802.7000580
733.ostrowiecki3.2772.7924850
734.leszcz3.2581.600817841
735.MonikaNJ3.2531.0062.083164
736.Pietkun_Karolina3.2443.24400
737.barbara19473.2372.20699734
738.Iwonanna3.2351.4561.437342
739.kasiamon3.2271.2491.521457
740.Lukrecja3.2211.5231.272426
741.aisa3.208003.208
742.jareczkisz3.1951.8781.038279
743.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
744.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
745.Lipka_M3.1852.290407488
746.bezet3.1781.1511.884143
747.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
748.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
749.piotr_nojszewski3.1731.805560808
750.Dane_Kasia3.158103.157
751.halmarki3.156003.156
752.Mimzy3.1441.7041.147293
753.annapytel3.1308481.970312
754.jarekmadej3.0991.717978404
755.tomekov3.0811.4893311.261
756.kasik5003.0661.881852333
757.a.badowski3.0641.5661.235263
758.Tadeusz_Pilat3.038003.038
759.andrzejs323.0343.03400
760.EdwardB3.0313.03100
761.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
762.dorpaj3.0181.826621571
763.Urlich_Tomasz3.0076543861.967
764.Olczyk_Paweł3.0021.725950327
765.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
766.kimar112.98212.9810
767.Gawski_Marcin2.95402.9540
768.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
769.majkuss2.9341.298929707
770.Kostkowski2.91696201.954
771.drrejment2.91501.7861.129
772.projektpodlasie2.9042.0060898
773.michalina1802.8951.654864377
774.JolantaN2.878212.040817
775.adiglowacki2.8512312.59525
776.grad2.8501.5941.2560
777.Durka_Stanisław2.8232.82300
778.Tajgete2.7971.542955300
779.Markus2.7691.51601.253
780.wojtwk19122.7391.651858230
781.tyburski2.735002.735
782.Jankowski_MA2.7291.69001.039
783.Miraś_Ireneusz2.719002.719
784.Edmunda2.7181.0931.6250
785.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
786.MonikaS72.6981.2801.162256
787.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
788.george2.6782.67800
789.jolantaw2.6631.695663305
790.martyna_j2.65780001.857
791.monika_kurek2.6421.5481.0940
792.Irena_Monika2.6095326291.448
793.Madzik882.6078431.564200
794.Gosia2532.5962.4887830
795.ina2.5962.59600
796.Lukasz_Kuc2.5822.58200
797.gruszczyński2.5791.422870287
798.Franek232.5581.367861330
799.zawbor2.5561.307970279
800.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
801.jbaginski2.5361.336937263
802.Kapelus2.5362.1154210
803.Gabriela_Ch2.5341.2981.014222
804.grzesław2.5311.368821342
805.astraIII2.5251.677387461
806.tg3a2.5227481.440334
807.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
808.olenski_jan2.516002.516
809.Bednarek_Edyta2.5151.268936311
810.annape2.50802.303205
811.jozek2.5042701.851383
812.misty692.4922.14525493
813.beatabistram2.4811.312242927
814.gbryk2.4771.268949260
815.KasiaD2.4702.47000
816.Misztal_Ewa2.4671.299962206
817.hagna112.4631.7920671
818.Joel_S2.4412.44100
819.Katrinson2.4291.388720321
820.Miazek2.421983848590
821.teresaklosinska2.4121.60979013
822.bronislaw_wenta2.4012.2771240
823.Rosslyn19882.39001.641749
824.marrta2.3791121.548719
825.lechkar2.3681.645145578
826.MagdaBilska2.366002.366
827.betka392.36002.3600
828.kokorzyc2.3561.460625271
829.Hałat_Anna2.35202.103249
830.robin0002.34958901.760
831.snemelk2.3441.1331711.040
832.Kafar_Marita2.3261.296812218
833.Farmer19792.3221.272756294
834.EwaH2.3211.183691447
835.jusyd2.3171.271760286
836.Terluk2.29796301.334
837.dzelka872.2941.241848205
838.hykiel2.28502911.994
839.DorotaL2.283002.283
840.Tomasz_Struk2.275830450995
841.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
842.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
843.BogdanB2.2411.216886139
844.los_wiola2.2381.23397827
845.Beata652.2291.094893242
846.flo_ag2.2159421.19875
847.walkip2.206002.206
848.Urszula492.2052.20500
849.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
850.urbananna2.1622.16200
851.kammp2.1391.156766217
852.Marianna_Różalska2.1371.496201440
853.mago24102.1311.172729230
854.Pitlab2.126266918942
855.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
856.bzdrodow2.0712568071.008
857.osaczony302.0622.06200
858.nenufar422.04801.297751
859.Kozera_Piotr2.04101.441600
860.compnet2.0404502801.310
861.BNowak2.0341.4020632
862.Jarosz_Adrian2.0312.03100
863.efunia2.02402.0240
864.Ivojag2.0226631.012347
865.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
866.ewa.okoniewska1.9969161.0800
867.kasiulek1.984925864195
868.morloth1.9761.97600
869.annastregiel1.9671.374319274
870.DariuszHeręza1.9600996964
871.valdeq1.9321.047625260
872.redie1.9161.177250489
873.nieznalski1.9141.060632222
874.inez1.9133911.5220
875.kulik_agnieszka1.91195198862
876.kipikasza1.9101.91000
877.xtedek1.9091.15022737
878.KarwalskaJustyna1.9041.178548178
879.terciak1.9001.130585185
880.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
881.yoake1.885889832164
882.anulka241.8841.58525346
883.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
884.Uszyńska_Hanna1.872797651424
885.sj_sj1.8712821.5890
886.sandy10m1.870001.870
887.apogorzelska1.8561.188458210
888.Margaret_Stas1.8561.85600
889.przemek_m1.8541.005674175
890.joanna_mironczuk1.85306061.247
891.pbacik1.849001.849
892.Akszeingar1.8371.7211160
893.Barbara_Domagała1.8341.83400
894.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
895.madzmatron1.80901.8090
896.Woyass1.796838492466
897.KRutko1.7859348510
898.agusja11.783989602192
899.krzyosiek1.7831.78300
900.anowi19581.7501.294296160
901.Ciszek_Artur1.7461.170447129
902.Cynthia_Witt1.73099567560
903.anamorf1.730723801206
904.Borchardt_Urszula1.727882642203
905.JSamborska1.717001.717
906.AgnieszkaK1.7121.003548161
907.RyszardT1.709873638198
908.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
909.Sobol741.701831673197
910.Psikus_Elzbieta1.691885358448
911.labuska791.6915031.13850
912.Berdzik_Magdalena1.684861678145
913.StraszMarek1.675886582207
914.klaudia1996231.674976518180
915.Horg1.6721.029418225
916.mar_markiewicz1.66101.6610
917.wicy1.6561.2264300
918.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
919.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
920.pawel_tk1.6321.63200
921.guzia281.629592932105
922.Batory_Marcin1.622785655182
923.Boroch_Marek1.6211.4740147
924.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
925.Ewa_Hus1.6140920694
926.camel531.614596909109
927.maria.j.nie1.60701.6070
928.marlena12061.6021.4998815
929.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
930.Witecka_Magdalena1.596878564154
931.piotrowski791.5952502811.064
932.Andrzej_Welsberg1.583925492166
933.kdgs1.5781.4270151
934.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
935.Felberg_sławomir1.562896480186
936.ZofiaWichtowska1.542001.542
937.JanczewskaM1.5381.0010537
938.Wiesła_Bartosik1.538698662178
939.Luziński_Marcin1.537525226786
940.Sikorska_Izabela1.53601.5360
941.Jerzy_Molski1.5369640572
942.Płowik_Hubert1.523210888425
943.kolaczkowska1.523823513187
944.KesslingAnna1.522822481219
945.artekm1.518484521513
946.maria.mazur1.514662635217
947.mholy1.5137527610
948.romano581.507354870283
949.Nowik_Grzegorz1.496001.496
950.GąskaMariusz1.49001.378112
951.Joanna_Januszewska1.4881.48800
952.walinska.ewa1.48683762920
953.EANWhitson1.483754489240
954.norbibuu1.4801.48000
955.IrenaZGB1.477807512158
956.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
957.Witkowska_Ewa1.469293217959
958.Ewa_Prejs1.466963230273
959.mwpch1.457742361354
960.tatarak311.4511.45100
961.RoRo5001.447001.447
962.Kazimierz_Ducin1.442691564187
963.KostekP1.426794459173
964.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
965.konradus1.41101.4110
966.Musial_Michalina1.403764440199
967.rybolow1.3971.22467106
968.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
969.Krasowska_Katarzyna1.376710500166
970.Sadaj_Ziółkowska1.3748605140
971.Mariola_Hadryś1.373542649182
972.dstancel1.3711.37100
973.CaramonM1.367001.367
974.wasiliki1.36301.3630
975.anna_wiśniewska1.357469280608
976.Joanna521.34801.034314
977.worwag1.342001.342
978.sierszeng1.3381.33800
979.Pelagiusz1.334665534135
980.MrDzwang1.33398825788
981.Magda20001.3301.33000
982.Darth_Simba1.327183649495
983.AdamCA1.3241.32400
984.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
985.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
986.vnukinga1.306733460113
987.achczi1.305442254609
988.Vasquez1.2861.28600
989.e_furmanczyk1.2680892376
990.sylweczka_221.258001.258
991.julia_natalia1.2551.25500
992.jart1.2498290420
993.gajus811.237771317149
994.basia1.23401.2340
995.NikosK081.2291.22900
996.joff1.22770847544
997.czj1.224288778158
998.ananke19661.219629456134
999.Frezja471.2187454730
1000.tomkarolak1.2117730438
1001.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1002.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1003.Bełc_Paweł1.2009690231
1004.Kupis_Artur1.196743287166
1005.Grażyna_Wójcik1.1861.18600
1006.marzanna621.1841.146038
1007.Stęplowska_Anna1.166570251345
1008.anytram1.165490547128
1009.kcocyk1.16148957696
1010.Mroz_Anna1.159001.159
1011.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1012.gumisiek1.14165139793
1013.WH1.132001.132
1014.Horizon1.1311.13100
1015.basiaps1.1291.12900
1016.monikatk1.1139430170
1017.kbinka1.10801.1080
1018.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1019.tpergalo1.0945190575
1020.roman1091.084001.084
1021.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1022.Hoch_Jacek1.08101.0810
1023.Quit1.06801.0680
1024.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1025.enora1.0683657030
1026.B_Kamil1.0651.06500
1027.Dolkenty1.0651.06500
1028.krzysf771.061001.061
1029.wołczuch1.05979916244
1030.ewulab1.05929515515
1031.mwkmoch1.0590864195
1032.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1033.Banaś_Robert1.0400712328
1034.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1035.Haegele1.039001.039
1036.Bryś_Martyna1.033347364322
1037.SzaflikJoanka1.03001.0300
1038.Mirek801.03001.0300
1039.witek_mazuchowski1.028570318140
1040.MariaRągowska1.028669620
1041.psemik1.028595302131
1042.MaciaE1.02564529783
1043.annakt1.0215770444
1044.Hermanos1.0021.00200
1045.ewabo99599500
1046.Al_Mia99109910
1047.meggie990669218103
1048.karasm988297129562
1049.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1050.honorata986137661188
1051.Dylewski_Adam981518353110
1052.grohel497349639879
1053.Paulina_K9725244480
1054.adam.nojszewski96700967
1055.bibiasta965513328124
1056.Cel.Magdalena94845540687
1057.Rysak_Mateusz94500945
1058.JakubRutkowski927498313116
1059.Gugnacki92500925
1060.Kuba_Wojtczak924485285154
1061.Justyna_Musiejewska92345337892
1062.Dawid9991837451133
1063.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1064.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1065.Boretti_Jerzy90344836095
1066.Monika_Ignatowicz901409388104
1067.radekp89500895
1068.Rydzyński_Jan88708870
1069.Kasprzyk_Anna883279239365
1070.Michalak_Mariusz8825083740
1071.Dzoanis8704614090
1072.arigato358682070661
1073.Kerysek86368016221
1074.Paszkowski86233044092
1075.a.brodowicz861488256117
1076.zajączek85108510
1077.Gruszczyński_Paweł84900849
1078.lukasz.hyrchel84800848
1079.ofski84148728074
1080.Magierowski_Wojciech84184100
1081.miedzajac8336130220
1082.Marcin_Śnioch82629345380
1083.jaskulka8253774480
1084.Old_Water81600816
1085.Macsud80745928563
1086.pawełKa8036921110
1087.Wiktor80380300
1088.Wojtek9997983334650
1089.AM_Kalski788465221102
1090.EngelardAneta787389242156
1091.go.sien78650919978
1092.Anna_Radziszewska78200782
1093.zuzanna78078000
1094.Cichy7774922850
1095.LavinkaTrinkelson77477400
1096.HubertLacki76807680
1097.kabzinski_lukasz76400764
1098.krzysztof.kazmierczak758190464104
1099.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1100.Wiesław_F75240329950
1101.tomaszi75075000
1102.Zarzycki_Wojtek749358289102
1103.siunek74319545989
1104.MalgorzataMat7423870355
1105.robert_duszynski73873800
1106.Monika_I737656081
1107.zmyslowska72749099138
1108.majkey72146416988
1109.Tetiana72007200
1110.dopam715380212123
1111.BetiSzu71250815648
1112.Piotr_Smarzewski71107110
1113.pawlowska_katarzyna70570500
1114.Amalienborg70270200
1115.LucjaZatorska69929433471
1116.Respondek_Nicole69369300
1117.kominiak69269200
1118.Aneta_Fisel68439321873
1119.jeczaj68168100
1120.Morawicka_Justyna6754710204
1121.Nowik_Andrzej6685589515
1122.urluch66729728387
1123.aka8366735726446
1124.jorbik66622970367
1125.KDudzik6635150148
1126.Cwynar_Justyna6504400210
1127.Szymaniak_Piotr64864800
1128.Uchymiak_Inga642425112105
1129.Dragan63800638
1130.Marszałek_Marek63606360
1131.Yaakov76265401967
1132.katgen62400624
1133.matix12361306130
1134.jolanta_kulinska61300613
1135.Lewandowski_Robert61035917576
1136.s_szpilska60460400
1137.tulipan12360260200
1138.Krajewski_Eugeniusz60160100
1139.Maciek_Ufnalewski594523071
1140.JoannaL59159100
1141.AlicjaSurmacka57600576
1142.harufam57305730
1143.Kwiatkowski57100571
1144.Skorek_A57126224465
1145.marcinpt56934115870
1146.Monika_Piras56942811625
1147.robbi8956500565
1148.Feltynowska_Grażyna559284102173
1149.dalcryz55505550
1150.MarMat55036012763
1151.katarzyna.niedzielko54830218462
1152.Iwona_Cierpikowska54030715578
1153.sla_zeb5400314226
1154.Bogus_Kuć53729019849
1155.Augusiak_Andrzej53400534
1156.Atena4153153100
1157.szmitmat52925422649
1158.krzszcz51326920737
1159.Kacperm_sz51227516473
1160.KarolG51224920558
1161.DFydrych50200502
1162.WaldemarG49800498
1163.Ving4972972000
1164.Palusinski_Pawel48904890
1165.Marta_Chmielińska48748700
1166.marcin_kowal4873150406
1167.jarymi48404840
1168.Białobrzeski_Marek48200482
1169.Izis47500475
1170.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1171.dariuszkasiorkiewicz47200472
1172.ask47100471
1173.Dulski_Roman47000470
1174.Grodzieński_ZI46821719556
1175.Beksa459115104240
1176.Zawada_Cezary456658383
1177.Skubik_Michał45445400
1178.marek75544825314055
1179.Kyjania44704470
1180.kris3uh4419928458
1181.Wolnik_Joanna44044000
1182.Rostek_Wioleta43826512746
1183.mzj43722916444
1184.Chabrzyk_Piotr43643600
1185.Kubiak_Wioletta43616315258
1186.Ewa_Bodzek43124214940
1187.Samorajczyk_Łucja42742700
1188.Beata_Załęska41925711943
1189.fiolet41618519437
1190.Mariusz_Kucharski412326860
1191.Koplinski_L40904090
1192.Kaniewska_Anna4082727354
1193.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1194.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1195.Augustynowicz_W40321214843
1196.JustynaS40340300
1197.Carolina39900399
1198.pawel_k2313982830115
1199.olkatom3953192056
1200.dasobierajuk39219415741
1201.Theofilos3892790110
1202.vbstar201038600386
1203.gregorian7638521413932
1204.Wasiński_P38400384
1205.arek_nelke38203820
1206.Grazyna37900379
1207.klocek_danuta37725810118
1208.Krzysiek.f.723751841829
1209.jaklika37413522910
1210.WiesławGajdek37300373
1211.JanNiedźwiadek37003700
1212.MT36503650
1213.herMMan36503650
1214.razare36300363
1215.Dzbik_Agnieszka36121410047
1216.Nykiel_Gracjan36136100
1217.marekzaborski36100361
1218.A.Michałowski3581881700
1219.j.nykiel35500355
1220.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1221.Skibiński_Tomasz3507724429
1222.Beata197734834800
1223.Grażyna34400344
1224.kooiki34115414641
1225.Pilnik_Wiktoryja3411670174
1226.MirosławaP32900329
1227.tylerversluis32832800
1228.Michuel3251012240
1229.VValdek32300323
1230.Bogdan_Przyzycki31600316
1231.Pohl_Mateusz31203120
1232.monika51083061839231
1233.cisowianka2030300303
1234.ksieski2st30003000
1235.icecrypt29829800
1236.Jolanta672970164133
1237.Skrzetuski_Andrzej29200292
1238.Monika.C28915110929
1239.wlodekro2881718334
1240.Śmiech_Michał28700287
1241.Sochers287255032
1242.maziarek28600286
1243.marzenka2771529035
1244.dgebka27513910729
1245.Anzorge_Anna27427400
1246.carmilla27100271
1247.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1248.Zwierzyniecki26911911733
1249.Budzynowski_Robert26700267
1250.szwiling2641587234
1251.olka_elka26400264
1252.aakob42611329435
1253.Przegalinski_Maciej2561078861
1254.Mariusz_Maj25625600
1255.Kaffi24912011415
1256.MrTomAsh248018068
1257.Muraszko_Tamara24711110630
1258.dauttieg24524500
1259.Piotrowski_JP2421071350
1260.wlodekja239221018
1261.Zadrożny_Rafał22900229
1262.majawojdalski@hotmail.com22622600
1263.wag-a22400224
1264.Mierzejewski223861370
1265.ewadd22200222
1266.katkul322102219
1267.Rzeszotek_Łukasz22002200
1268.Wiktoria22002200
1269.historyk192022000220
1270.Romain2151186532
1271.gil_kasia21400214
1272.Zygmunt_Zygmunt20500205
1273.sdworak20402040
1274.sadik20212010
1275.polgen7820100201
1276.dorota_bartosiewicz19900199
1277.erazmwol197016532
1278.Bobowiec_Iwona19401940
1279.Gagulski_Lukasz19219200
1280.Jurczak_Bartosz18518500
1281.boena18518500
1282.andrzejkapron18418400
1283.TadeuszChitruszko182150320
1284.Sroka_Stanisław181975826
1285.Rogalińska_Halina180111069
1286.Bazyszyn_Liliana18000180
1287.Tomasz_Swierzb17800178
1288.matt17800178
1289.BeataK17717700
1290.rotry17600176
1291.bogda2521761491116
1292.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1293.Gromadka_Tomasz17394790
1294.alfatronik216900169
1295.Galazka_Barbara165140025
1296.kazik4616316300
1297.eshabe16300163
1298.netsoft163684352
1299.dziadek_m60161010457
1300.dominikk15500155
1301.wietom15501550
1302.mchoci15215200
1303.natalia1986152994310
1304.JarekK14814800
1305.wld_lan14791560
1306.m.rottenberg14400144
1307.aurora14400144
1308.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1309.Wirtualny141626514
1310.Tomasz_Fiedorek14100141
1311.Moszyńska_Paulina13203894
1312.Diana13013000
1313.Lewandowska_Justyna4412990039
1314.kola1612900129
1315.afra5912812800
1316.basia_pol128812621
1317.anpiet12600126
1318.ANDY321124654217
1319.Olaola1124694312
1320.kathylapoz12312300
1321.Papciak_Małgorzata12212200
1322.JulieMCRSz11811800
1323.efkama11700117
1324.ewa_marciniak11611600
1325.Gorecka_Malgosia11411400
1326.lojka3511011000
1327.fplaton11011000
1328.vivace10901090
1329.111chris108592623
1330.adrianm107623213
1331.joannakov10600106
1332.Bozenna990990
1333.Danna8994095
1334.majaszpot980980
1335.Bea9667290
1336.jabłońska-kruszewska_a960096
1337.Andrzej_Stanislaw9256036
1338.adrian.g909000
1339.Doda698950327
1340.WelkaGrzegorz8848373
1341.kubajaworski848400
1342.AnuszewskaHonorata8406123
1343.marekkronikarz840084
1344.SztylerE8338396
1345.Sofeicz797900
1346.Starszewska_Marta770770
1347.Izabelab767600
1348.mos_s7328441
1349.Kożuchowski_Albin7106011
1350.Łuczniewski717100
1351.mmama16804820
1352.Baczewski_Robert660066
1353.Hubicki_Roman600600
1354.Grzegorz_Bączek590059
1355.geneo590590
1356.adriana123595900
1357.skol490049
1358.Pecherska_Agnieszka4803810
1359.kaphis474700
1360.Gleinert_Karolina460460
1361.Dendrophilus440044
1362.Editche420042
1363.Górska_Jadwiga420042
1364.KrystianJan400040
1365.Bajkowski_Bartosz4003010
1366.Dubiczyńska_Maria390039
1367.Marek_Wysocki390039
1368.Marek_Krzyżanowski380038
1369.agatek1806380038
1370.Adam_Leszczyński360036
1371.jkdobro353500
1372.Seba_Piotr3214162
1373.jbstruzik290029
1374.andrzej2511250025
1375.Antolak_Olga150015
1376.bulledesavon140014
1377.marcinguzek120012
1378.Wyszynski_K120012
1379.digajewski2110
1380.Pawłowski_Tomasz1010
donate
Online: 133, ver. 1.71 © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::